Різні параметри SSL сертифікатів для одного домену сайту FQDN, мультидоменніSAN та для субдоменів Wildcard 
Адграфикс. Украина

Параметри SSL сертифікатів для захисту сайтів

В залежності від кількості та виду доменів, що потрібно захищати, розрізняють SSL сертифікати з різними параметрами - FQDN, SAN (Multidomain) та Wildcard (WC)

FQDN SSL сертифікати для захисту сайту

FQDN (від англ. Fully Qualified Domain Name — «повністю визначене ім'я домену») — ім'я домену, що не має неоднозначностей у визначенні. Сертифікати SSL FQDN призначені для роботи одного окремого доменного імені.

SAN SSL сертифікати для захисту сайту

З сертифікатом багатодоменним (SAN або Unified Communication) SSL ви можете додавати, редагувати або видаляти до 250 доменних імен протягом терміну дії сертифіката. Продукти Unified Communication, такі як Microsoft Exchange, Microsoft Communication Server, Share Point і багато інших, можуть бути зручно захищені за допомогою сертифіката UC.

Wildcard SSL сертифікати для захисту сайту

Захист всієї конфіденційної інформації - ваша кінцева мета, будь то захист домашньої сторінки або поштового сервера. Доступне і комфортне рішення - використання Wildcard сертифікатів. Ви отримаєте надійне шифрування і повну бізнес-аутентифікацію для необмеженого кількість піддоменів на необмеженій кількості серверів з одним супер-зручним сертифікатом, який захищає всі субдомени вашого сайту. Ви також отримуєте печатку довіреного сайту для відображення ваших даних, і підтвердження безпеки сайту. З широкого спектру пропозицій сертифікатів, можливо, жоден продукт не є більш універсальним, ніж Wildcard.