Зареєструвати домен для сайту та інтернет-магазину Хмельницький Україна 
Адграфикс. Украина

Домени

Інформація про домен
напр. domen.com
Смарт-пошук домена. Будуть перевірені доменні зони: .
Международные доменные зоны: 40 Национальные доменные зоны : 92 Украинские доменные зоны : 51
Впишіть доменну зону яка вас цікавить та натисніть GO
                   Кількість символів в домені min, max символів
Домен Впишіть бажаний варіант домена без зони

Для розміщення сайту в інтернет потрібно зареєструвати домен

Як користувачі мережі, ми знаємо що всі сайти мають свою адресу, за якою його можна знайти. Багато хто просто використовує пошукову систему вводячі назву сайту і ця процедура все одно приводить вас за певною адресою в певну точку безможної мережі. Так ось це саме місце визначається доменним ім'ям, або простіше- доменом - слово або назва, записані в певному форматі.

Щоб передати іншій людині де можна знайти певну інформацію або переглянути товар ми маємо якось пояснити де саме в інтернет це розміщено. Якщо ви плануєте створити інтернет-магазин або просто інформаційний ресур ви обов'язково маєте зареєструвати доменне ім'я для сайту. В Хмельницькому це можна та легко зробити в Адграфікс. Ми проконсультуємо у виборі, запропонуємо різні можливі варіанти та проведемо реєстрацію домена для вас, встановивши необхідні налаштування. Якщо розробник сайту просто повідомив Вам що для вам надо домен та хостинг, не пояснюючі що і як, Ви розгублені і не знаєте що робити і де це все оформити, Ви можете довірити вибір цих параметрів нам. Ми оформлюємо всі документи (договора, рахунки-акти), нагадуємо вам про необхідність продовження терміну реєстрації та робимо необхідні налаштування. Для цього перейдіть в розділ "Замовлення домену" у меню та заповніть форму вказавші ваші контактні дані та супутню інформацію.

Якщо Ви бажаєте розібратися детально з питаннями що таке домен, які бувають домени, як їх реєструють - ознайомтеся з інформацією нижче.

Докладніше про те що таке доменне ім'я та як його обрати та отримати

Доменне ім'я - це унікальне поєднання символів (латинських букв і цифр), за яким можна ідентифікувати ваш сайт серед інших. Це адреса сайту, за якою його може знайти користувач мережі. Домен реєструється на термін 1 рік або кілька років (в середньому до 10 років). Неможлива реєстрація домену на строк не кратний року, наприклад місяць, квартал чи півроку. Доменне ім'я може містити дефіс (при цьому дефіс не може перебувати на початку, в кінці домену, або ставитися два рази поспіль). Довжина домену може бути від 2-63 символу.

Незважаючи на відносно невелику вартість, домен є дуже важливою складовою вашого інтернет - представництва. Тому до його вибору варто поставитися серйозно. Як правило, адреса сайту підбирається з урахуванням його специфіки, тематики, вашої діяльності (ключове слово бізнесу) або на підставі торгової марки, бренду, назви організації, імені прізвища фізособи або ж це може бути просто слово, яке запам'ятовується
Доменне ім'я унікальне і не може повторюватися. Якщо ви хочете зареєструвати домен, перевірте чи вільний він для реєстрації через сервіс whois. Ви можете зробити перевірку самостійно або звернутися до нас, заповнивши форму на реєстрацію домену та вказавши там бажані варіанти.
На сьогоднішній день, можна також зареєструвати IDN домени (кириличні), які можуть набиратися на російській або українській розкладці клавіатури і відображаються в браузері наприклад як хороший домен.com На перший погляд ці домени легше запам'ятати, записати і зручно використовувати в рекламі. З іншого боку - його зможуть набрати лише відвідувачі, у яких є кирилична розкладка клавіатури, і до того ж відвідувачам сайту може знадобитися міняти розкладку на англійську для того, щоб набрати другу частину домену. Крім того, є деякі проблеми з роботою електронною поштою на кириличних доменах в результаті декодування кириличного імені в латиницю.

Що стосується структури. Доменне ім'я складається з декількох частин, між якими ставлять крапку. За кількістю розділових крапок прийнято розділяти різні рівні. Крайнє праве поле - домен верхнього рівня. Далі справа наліво слідують доменні імена нижчого рівня (другий, третій рівень). Як правило, кількість рівнів не перевищує 2-3, так як більша кількість рівнів незручно у використанні.
Домен першого рівня звичайний користувач зареєструвати ніяк не зможе, зате для другого і третього рівня ця можливість є. Зазвичай домени третього, четвертого і т.д. рівнів називають субдоменами.

Домени верхнього рівня діляться на групи:

Домени другого рівня включають в себе домен верхнього рівня в правій частині (adgrafics.com). Другий і наступні рівні мають обмеження - вони повинні бути унікальні в групі свого батьківського домену. В інтернет не може бути зареєстровано два однакових доменних імені.

При реєстрації будь-якого домену вам необхідно надати свої персональні дані - ім'я, прізвище, назва організації, контактну інформацію. Ця інформації після реєстрації доменного імені потрапляє в публічну базу даних WhoIs і стає доступна всім охочим, в тому числі і спамерам.

ІнфоЗахист не дозволяє бачити ваші дані через цей сервіс. При запиті інформації про ваш домен будуть відображатися дані приблизно такого вигляду:
Registrant:
Contactprivacy.com
96 Mowat Ave
Toronto, ON M6K3M1
CA
Phone: +1.4165385457
Email: examplename@contactprivacy.com

Сервіс Інфозахист оплачується додатково до вартості реєстрації домену. При цьому домен як і раніше буде зареєстрований на Ваше ім'я і Ви будете його власником. При бажанні Ви зможете встановити редирект з E-mail адреси examplename@contactprivacy.com на Ваш реальний email.

Для інформації про власника домену для українських доменів використовується спеціальний запис в базі сервісу UANIC - ник-хендл (nic-handle), який містить контактну інформацію про певну особу чи організацію. З метою захисту персональних даних зміст нік-хендлов фізосіб за замовчуванням відображається WHOIS в знеособленому вигляді.
База сервісу UANIC при поданні інформації про контактних осіб домену вказує їх nic-handle. Власник нік-хендла може самостійно внести зміни в свої контактні дані та порядок доступу до них (відкрити чи приховати інформацію).
Зареєструвати домен для сайту та інтернет-магазину Хмельницький Україна недорого швидко

Ціни на реєстрацію доменівДомени міжнародні від NetworkSolutions

Міжнародні зониВартість на рікЗамовлення
.COM750 грн
.ORG750 грн
.NET750 грн
.BIZ950 грн
.INFO950 грн
Домени в зоні UA

Українські домени Вартість на рік Замовлення
.UA2400 грн
.COM.UA500 грн
.IN.UA500 грн
.ORG.UA450 грн
.NET.UA450 грн
.EDU.UAза домовленістю грн
.GOV.UAза домовленістю грн
.KIEV.UA450 грн
.УКР460 грн
.KM.UA400 грн
.KHMELNITSKIY.UA400 грн