Хостинг сайтів на віртуальний сервер недорого для розміщення сайту інтернет-магазину з php, mySQL, панеллю керування 
Адграфикс. Украина

Що таке хостинг. Як вибрати і замовити хостинг для сайту.

Якщо ви плануєте онлайн-проект або вже знаходитеся на шляху створення власного сайту, то обов'язково зіткнетеся з необхідністю його розміщення в мережі інтернет. Іншими словами, ваш сайт повинні бачити відвідувачі за певною онлайн адресою (доменом). Адже, якщо він буде зберігатися на вашому локальному комп'ютері, ніхто крім вас його не побачить. А ваше завдання -показати його всьому світу, щоб інформація була доступна всім в будь-якій точці земної кулі і так, щоб його можна було знайти. Для цього, крім домену, вам потрібно мати послугу під назвою хостинг, яка має на увазі собою надання місця на сервері, постійно підключеному до інтернету.

Домен і хостинг - визначають місце проживання вашого ресурсу та адресу, за якою його можна знайти. Ці обидва поняття не можна купити "назавжди", їх, як правило, орендують. Реєстрація домену проводиться на 1 рік, а потім вимагає продовження. Місце на сервері (хостинг) орендується на термін від місяця і більше. Залежно від складності вашого веб-проекту можуть знадобитися ті чи інші параметри (об'єм дискового простру, скрипти, електронна пошта, архівування, база даних, сертифікат безпеки і т.д.). Широкий вибір хостингу, який пропонується, може поставити в глухий кут непідготовленого користувача.

Новачок може розгубитися при виборі хостингу, так як, в більшості випадків, тарифні плани представлені з урахуванням підводних каменів або маркетингових прийомів. До того ж іноді складно визначитися в призначенні або необхідності певних функцій. Тому багато хто орієнтується просто на низьку ціну або слова "без обмежень"

Ми рекомендуємо при виборі хостингу в першу чергу визначитися з метою. Якщо це просто особиста сторінка або блог про вашому хобі, то він зазвичай не потребує великої кількості дискового простору, роботі скриптів і високий рівень надійності. Для цього підійде недорогий хостинг з розряду простий, для побуту.

Якщо це корпоративний сайт або проект, які передбачає отримання доходу, якщо ви плануєте продавати товари або послуги, проводити фінансові операції і т.д. - то тут не варто економити і слід вибрати хостинг для бізнесу. В даному випадку стабільна робота, архівування даних, захист від злому, корпоративна пошта - дуже важливі поняття. Якісний хостинг не може бути безкоштовним або дешевим, так як для його роботи витрачаються певні ресурси. Не ставтеся зневажливо до вибору хостингу, так як ви можете зіткнутися з появою неполадок, несанкціонованою рекламою на вашому ресурсі та іншими ризиками, які спочатку непомітні або приховані за привабливими словами накшталт без обмежень або безкоштовно.

Ми пропонуємо платний хостинг в Україні для розміщення корпоративних сайтів, візиток, інтернет-магазинів:

Шановні користувачі, не забувайте про те, що при розміщенні сайту на сервері є свої правила і норми поведінки.

Щоб замовити хостинг заповніть форму.

З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей та узгодження форми оплати.

Будемо раді співпраці.