Розробка сайтів Хмельницький Створення сайта для бізнесу розробка інтернет-магазину інформаційного порталу веб сторінки 
Адграфикс. Украина

Розробка і створення сайту

Ми пропонуємо створення сучасних рішень для розвитку вашого бізнесу і представництва в мережі інтернет.
Розробляємо стильні корпоративні сайти і функціональні інтернет-магазини.

Ви отримуєте:
Унікальний (нешаблонний) дизайн.
Оптимальні функціональні рішення.
Зручна система управління сайтом (CMS).
Базове наповнення сайту.
Навчання замовника роботі з сайтом.
Консультуємо протягом усього терміну хостинг-обслуговування. Надалі після запуску сайту розробляємо і доповнюємо модулі на сайт, бажання або необхідність в яких можуть виникнути з часом.
Вам не буде потрібно звертатися в різних фахівців і все буде зосереджено в одному місці під відповідальність нашої компанії.

Етапи створення сайту:
1. Аналіз бріфа Замовника, визначення мети і уточнення завдання.
2. Створення прототипу, з визначенням структури та зручного інтерфейсу.
3. Розробка технічного завдання.
4. Оцінка вартості робіт, підписання договору і передоплата Замовником.
5. Реєстрація домену та активація хостингу
6. Розробка дизайну і узгодження з Замовником.
7. Верстка дизайна
8. Підключення CMS
9. Налаштування функціоналу, згідно Технічного завдання
10.Базове наповнення
11.Тестування
12.Здача замовлення і навчання замовника

Вартість створення сайту в середньому коливається в діпазоні 5000-25000 грн і залежить від складності технічного завдання. Тому, для визначення ціни опишіть детально, наскільки це можливо, ваші побажання і ми зробимо прорахунок ціни для створення вашого інтернет-ресурсу.
Відправити заявку
Передзвоніть мені
З чого почати: проналізіруйте сайти конкурентів, визначитеся і запишіть, що вам подобається і що ні.
Що підготувати: приклади будь-яких сайтів, які вам подобаються по дизайну, логотип (якщо є) у векторному форматі, технічне завдання на сайт * (розділи і функції, чи потрібна мобільна версія, фотогалерея, фільтр або сортування товарів, слайдер, відгуки, реєстрація), вкажіть додаткові побажання в зручній для вас формі, інформацію для базового наповнення в електронному вигляді (текст, зображення). Ви можете використовувати наш бріфдля складання технічного завдання на сайт або описати детально в зручній для вас формі (в електронному вигляді).

Ми здійснюємо створення сайтів недорого в усіх містах України: Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Деражня, Жмеринка, Дунаївці, Дубно, Житомир, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Дніпро , Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ковель, Лозова, Рівне, Кам'янське, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Горішні плавні, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Львів, Дрогобич, Тересва, Яремче Чоп, створення сайтів хмельницький, створення сайту в хмельницькому, розробка сайту, замовити сайт, інтернет-магазин, замовити створення сайту, створення сайту, на joomla, розробка сайту, сайтів joomla, opencart