Розробка сайтів Хмельницький Створення сайта для бізнесу розробка інтернет-магазину інформаційного порталу веб сторінки лендінг пейдж сайт візитка 
Адграфикс. Украина

Розробка і створення сайту

Ми пропонуємо створення сучасних рішень для розвитку вашого бізнесу і представництва в мережі інтернет.
Розробляємо стильні корпоративні сайти і функціональні інтернет-магазини.

Ви отримуєте:
Унікальний (нешаблонний) дизайн.
Оптимальні функціональні рішення.
Зручна система управління сайтом (CMS).
Базове наповнення сайту.
Навчання замовника роботі з сайтом.
Консультуємо протягом усього терміну хостинг-обслуговування. Надалі після запуску сайту розробляємо і доповнюємо модулі на сайт, бажання або необхідність в яких можуть виникнути з часом.
Вам не буде потрібно звертатися в різних фахівців і все буде зосереджено в одному місці під відповідальність нашої компанії.

Етапи створення сайту:
1. Аналіз бріфа Замовника, визначення мети і уточнення завдання.
2. Створення прототипу, з визначенням структури та зручного інтерфейсу.
3. Розробка технічного завдання.
4. Оцінка вартості робіт, підписання договору і передоплата Замовником.
5. Реєстрація домену та активація хостингу
6. Розробка дизайну і узгодження з Замовником.
7. Верстка дизайна
8. Підключення CMS
9. Налаштування функціоналу, згідно Технічного завдання
10.Базове наповнення
11.Тестування
12.Здача замовлення і навчання замовника

Вартість створення сайту в Хмельницькому середньому коливається в діпазоні 5000-25000 грн і залежить від складності технічного завдання. Більш докладно про формування ціни на сайт Ви можете дізнатись на сторінці Вартість створення сайтів. Тому, для визначення ціни опишіть детально, наскільки це можливо, ваші побажання і ми зробимо прорахунок ціни для створення вашого інтернет-ресурсу.
Відправити заявку
Передзвоніть мені
З чого почати: проналізіруйте сайти конкурентів, визначитеся і запишіть, що вам подобається і що ні.
Що підготувати: приклади будь-яких сайтів, які вам подобаються по дизайну, логотип (якщо є) у векторному форматі, технічне завдання на сайт * (розділи і функції, чи потрібна мобільна версія, фотогалерея, фільтр або сортування товарів, слайдер, відгуки, реєстрація), вкажіть додаткові побажання в зручній для вас формі, інформацію для базового наповнення в електронному вигляді (текст, зображення). Ви можете використовувати наш бріфдля складання технічного завдання на сайт або описати детально в зручній для вас формі (в електронному вигляді).

Ми здійснюємо створення сайтів недорого в усіх містах України: Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Деражня, Жмеринка, Дунаївці, Дубно, Житомир, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Дніпро , Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ковель, Лозова, Рівне, Кам'янське, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Горішні плавні, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Львів, Дрогобич, Тересва, Яремче Чоп, створення сайтів хмельницький, створення сайту в хмельницькому, розробка сайту, замовити сайт, інтернет-магазин, замовити створення сайту, створення сайту, на joomla, розробка сайту, сайтів joomla, opencart