SSL Сертифікати з перевіркою домену Domain Validation SSL 
Адграфикс. Украина

Найпоширені Domain Validation сертифікати для підтвердження домену сайту

Торговые марки ЦС группы DigiCert
сертификатов : 10

Купити ID Серт. Центр Назва Код Рівень Парам. Ціна грн. Ціна SAN
id 100 Rapid id 100 Rapid
RapidSSL DV
R-DV (FQDN)
R-DV
DV FQDN
DV FQDN 600 грн.
id 100w Rapid id 100w Rapid
RapidSSL DV Wildcard
R-DV-WC (WC)
R-DV-WC
DV WC
DV WC 4 800 грн.
id 101 GeoTrust id 101 GeoTrust
Geotrust DV
G-DV (FQDN)
G-DV
DV FQDN
DV FQDN 3 000 грн.
id 101s2 GeoTrust id 101s2 GeoTrust
Geotrust DV SAN-2
G-DV-SAN-2 (SAN-2)
G-DV-SAN-2
DV SAN-2
DV SAN-2 Стоимость SAN:
1 000 грн. - 1 рік
4 000 грн.
1 000 грн.
id 101sw GeoTrust id 101sw GeoTrust
Geotrust DV SAN-Wildcard
G-DV-SAN-WC (SAN-WC)
G-DV-SAN-WC
DV SAN-WC
DV SAN-WC Стоимость SAN:
10 800 грн. - 1 рік
11 800 грн.
10 800 грн.
id 101w GeoTrust id 101w GeoTrust
Geotrust DV Wildcard
G-DV-WC (WC)
G-DV-WC
DV WC
DV WC 10 800 грн.
id 201 Thawte id 201 Thawte
SSL123 DV
T-DV (FQDN)
T-DV
DV FQDN
DV FQDN 1 480 грн.
id 201s2 Thawte id 201s2 Thawte
SSL123 DV SAN-2
T-DV-SAN-2 (SAN-2)
T-DV-SAN-2
DV SAN-2
DV SAN-2 Стоимость SAN:
1 320 грн. - 1 рік
2 800 грн.
1 320 грн.
id 201sw Thawte id 201sw Thawte
SSL123 DV SAN-Wildcard
T-DV-SAN-WC (SAN-WC)
T-DV-SAN-WC
DV SAN-WC
DV SAN-WC Стоимость SAN:
7 600 грн. - 1 рік
11 200 грн.
7 600 грн.
id 201w Thawte id 201w Thawte
SSL123 DV Wildcard
T-DV-WC (WC)
T-DV-WC
DV WC
DV WC 10 000 грн.

SSL-сертифікати з перевіркою домену є найбільш поширеними з трьох типів SSL / TLS через їх ціну та легкість отримання. Щоб оформити EV|OV сертифікати з розширеною перевіркою та перевіркою організації, потрібно кілька послідовних кроків перевірки, в цей час перевірка домену потребує тільки одну процедуру - перевірки домену. Що це таке: Центр сертифікації повинен переконатися, що особа або організація, що подає заявку на сертифікат, є власником зареєстрованого домену. Найчастіше для цього проводиться аутентицікація за допомогою електронної пошти. Центр сертифікації направляє email на адміністративну адресу в домені на який реєструється сертифікат ssl. Згідно правил це такі електронні адреси: Admin@вашдомен, Administrator@вашдомен Webmaster@вашдомен, Hostmaster@вашдомен Postmaster@вашдомен. Якщо з якихось причин електронна пошта на домені не налаштована, то проводиться підтвердження альтернативними методами - за допомогою спеціального текстового файлу, що ви повинні розмістити на сервері або запису CNAME.

Якщо на сайті не має SSL-сертифікату, то дані, які вводить користувач, можна вкрасти. Замок в стрічці браузер означає, що на сайті встановлений SSL-сертифікат і вся інформація передається по захищеному протоколу. SSL сертифікат дозволяє для цього використовувати https протокол.

Шахрайство у вигляді фішингу
Пастка Angler Phishing націлена на відвідувачів сайтів. Це злочин бере свою назву від рибалок, які спокушають свою здобич приманкою, що світиться, а потім атакують! Точно так само шахраї створюють підроблені сайти, створюючи підставні сайти, щоб обдурити клієнтів, отримати або розголошувати їх конфіденційну інформацію. Так само хакери перехоплюють реальні розмови, які клієнти ведуть з допоміжним персоналом, і перенаправляють їх на підроблені сторінки підтримки. Підроблені сторінки підтримки виглядають вражаюче схожими на реальні законні сайти, - але там вас чекають хакери - захоплюють дані, коли їх жертви вводять свої паролі, дані банківського рахунку або будь-яку іншу конфіденційну інформацію. Цей метод фішингу дуже ефективний, тому що ваші клієнти переконані, що спілкуються з вами. На жаль, Angler Phishing є частиною більш широкої тенденції в шахрайстві. Найтривожніше полягає в тому, що кампанії фішингу весь час збільшується.

Сертифікати рівня DV забезпечують шифроване з'єднання клієнт-сервер. При цьому перевірка та підтвердження організації не проводиться.

Через те що DV SSL сертифікати досить легко отримати (достатньо тільки підтвердити можливість адмініструвати певний домен) їх відносяться до найбільш уразливого рівня сертифікатів. Тому доменні сертифікати не рекомендується використовувати для промислових сайтів. Використання ДВ сертифікатів виправдано тільки для тестових середовищ і з'єднань типу сервер-сервер. Для серйозних проектів необхідно використовувати ССЛ сертифікати, які підтверджують власника сертифіката