Контактна інформація Адграфікс з питань придбання ssl сертифікатів підпису коду виготовлення сайтів, хостингу, доменів 
Адграфикс. Украина

Контактна інформація Адграфікс

Ви можете зв'язатися з безкоштовною техпідтримкою 24 години на добу. Телефонуйте в будь-який час дня і ночі і ви отримаєте кваліфіковану технічну підтримку від фахівців Аdgrafics, а також можете зв'язатися електронною поштою.

Лист

Написати повідомлення

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон
Напишіть ваше повідомлення

DigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.

Гарантійна заява Замовника

Запевнення Замовника щодо відсутності зв'язків з державою-агресором та її громадянами або резидентами

Замовник запевняє що не є особою, пов'язаною з державою-агресором відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 року № 187 "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (з урахуванням змін), а саме, він не є громадянином Російської Федерації, юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації, або не є юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є:

Замовник запевняє що відповідно до Листа Національного банку України від 5 квітня 2022 року № 25-0005/25858 "Про особливості здійснення заходів щодо імпортних операцій клієнтів", не є особою:

Замовник запевняє що не є особою, пов'язаною з державою-агресором відповідно до будь-яких інших норм законодавства України щодо врегулювання відносин за участю осіб, пов'язаних з державою-агресором. Кожне запевнення Виконавця повинно тлумачитись як незалежне запевнення, та (якщо прямо не передбачено інше) не обмежується посиланням на будь-яке інше запевнення.

Замовник запевняє що кожне запевнення, викладене у цій Гарантійній заяві є правдивим, точним та таким, що не вводить в оману, на дату укладення цього / Договору.

Замовник також запевняє що кожне запевнення, викладене у цій Гарантійній заяві є правдивим, точним та таким, що не вводить в оману, впродовж дійсності цього Договору. З цією метою, кожне запевнення Замовника вважається таким, що повторюється кожного дня строку дії цього Договору з посиланням на факти та обставини, що існують на той час.

Замовник повинен відшкодувати та сплатити суму, що дорівнює усім збиткам, що були завдані та понесені ним у зв'язку з порушенням запевнень. Під збитками розуміються витрати, які нанесені або або можуть бути нанесені у зв'язку із порушенням Замовником наданих вище запевнень (штрафи, інші санкції тощо), витрати для відновлення свого порушеного права (судові витрати, оплата правової допомоги тощо), та доходи, якби не порушення Замовником запевнень, передбачених цією Гарантійною заявою.

Якщо в будь-який час впродовж строку дії цього Договору стає очевидним, що запевнення Замовника було порушене, є неправдивим, неточним або таким, що вводить в оману, на свій власний розсуд та без шкоди іншим правам або засобам правового захисту адграфікс мае право припинити цей Договір