Дігіцерт, Геотраст, Тафті, семантика ССЛ і Сертифікати для сайту Центри сертифікації? 
Адграфикс. Украина

Сертифікати, роль центрів сертифікації і як зробити вибір

Сертифікат SSL допомагає захистити конфіденційну інформацію клієнта і створює безпечне середовище для вашого онлайн-бізнесу. Сертифікат SSL є кращим рішенням для веб-сайтів, таких як веб-сайти магазинів, урядові установи, банківські сектора, платіжні системи, фінансові сектора і т. д., де потрібен високий рівень безпеки. З найкращим в світі центром сертифікації DigiCert SSL ви забезпечите високий рівень шифрування, наприклад, від 256 біт під час передачі інформації між веб-сервером і веб-браузером.

Нижче наведено відповіді на найбільш поширені запитання під час покупки або установки сертифікатів SSL / TLS. Матеріал допоможе вам дізнатися і зрозуміти, що таке SSL, як він працює, навіщо потрібен SSL, як замовити SSL, як генерувати CSR і т. д.

Якщо потрібне питання відсутнє в нашому списку поширених запитань по SSL, ви можете задати його безпосередньо через контактну форму або позвонивши по телефону +380672576220 +380503767707 +380443834054

Часті питання з основ SSL-сертифікатів

Ці поширені запитання допоможуть вам отримати базові знання про сертифікати SSL, центри сертифікації, переваги SSL, типах SSL і про те, як працює SSL.

FAQ на основі типів сертифікатів

Типи сертифікатів - Дізнайтеся про різні типи сертифікатів, доступних в індустрії веб-безпеки, сертифікатах SSL для захисту веб-сайтів, сертфіікатах для захисту програмного забезпечення, додатків, серверів і електронної пошти, а так само сертифікатів для підпису і захисту документів

Рівні сертифікатів

Рівень верифікації, рівень довіри до SSL сертифікату

Параметри SSL сертифікатів

FAQ при покупці сертифіката

FAQ по установці SSL-сертифіката на сервер

Після завершення покупки SSL і подачі документів сертифікат SSL буде готовий до завантаження. Наступний крок - встановити його на сервер.

FAQ по інструментах для SSL сертифікатів

FAQ по SSL Browser Error і керівництво по усуненню неполадок

Помилки SSL-сертифікатів виникають в браузерах з таких причин, як неправильна установка SSL, використання SSL по старому алгоритму, неправильне системне час, браузер не оновлений і т. д. ... Перегляньте цей розділ поширених питань про помилки SSL-сертифікатів і зверніться до керівництва по усуненню несправностей.