Рівні верифікації ССЛ сертифікатів для захисту сайту 
Адграфикс. Украина

Сертификаты подтверждающие доменSSL с подтверждением домена (DV) - достовірність інформації гарантує комендант гуртожитку.
Сертификаты подобно обычному пропуску в общежитие. Сертификат DV SSL отображает минимум информации и представляет самый низкий уровнем идентификации личности.

Сертификаты подтверждающие домен и организациюSSL с подтверждением организации (OV) - достовірність інформації гарантує інститут.
Сертификаты подобно обычному студенческому билету. Сертификат OV SSL отображает информацию о студенте и идентифицирует личность

Сертификаты подтверждающие домен и однозначно определяет организацию
SSL с подтверждением организации (EV) - достовірність інформації гарантує держава.
Сертификаты подобно обычному паспорту. Сертификат EV SSL отображает информацию о человеке и однозначно идентифицирует личность

Рівні верифікації сертифікатів SSL, Code

Цифровий сертифікат - це відмінний спосіб захистити з'єднання між веб-браузером і веб-сервером. В результаті значно розширилося застосування цифрових сертифікатів, особливо сертифікатів SSL. Для онлайн-бізнесу наявність SSL-сертифікату стало обов'язковою умовою в наш час. Зв'язок «HTTPS» зіграв життєво важливу роль в стрімко зростаючій індустрії електронної комерції. Сертифікати SSL використовують інфраструктуру відкритих ключів (PKI) для забезпечення приватного з'єднання між клієнтом і сервером. Сертифікат аутентифікується користувачем з допомогою асиметричного шифрування з відкритим ключем і закритим ключем. Центр сертифікації (CA), який видає сертифікат і закритий ключ, грає тут важливу роль.

Що таке зелений з зовнішньою валідацією сертифікат SSL - DigiCert Extended Validation SSL Certificate?

 • Сертифікати Extended Validation (EV) - це FQDN (однодоменні) і SAN Multi Domain (багатодоменні) SSL (Secure Sockets Layer) сертифікати, що забезпечують високий рівень аутентифікації і захисту SSL. Для цього потрібні додаткові перевірки і перевірка документації веб-сайту заявника, інші ніж для інших типів сертифікатів. Сертифікати SSL DigiCert EV включають в себе ручний шаблон перевірки для підтвердження:
 • Правовий, фізичний і оперативний стан існування суб'єкта
 • Що суб'єкт господарювання належним чином дозволив видавати сертифікат
 • Суб'єкт має виключне право використовувати вказаний домен
 • Особисті дані по суті відповідають офіційним записам

  А також:

 • Встановлює безпечне з'єднання між браузером і сервером
 • Шифрує спілкування між сайтом та відвідувачем, зберігає інформацію конфіденційною, таку як наприклад інформацію про кредитну картку
 • Аутентифікація особистості організації
 • Поміщає замочок поруч з вашим веб-адресою в браузері

Підвищіть онлайн-продажу з популярним і доступним сертифікатом EV. Ви можете захистити свій сайт від всіх видів фішинг-атак і підвищити довіру споживачів за допомогою сертифіката EV. Після перевірки відомостей про вашу компанію в процесі повної аутентифікації сертифікат з EV активує зелений адресний рядок в браузері користувача, забезпечує до 256-бітове шифрування і динамічний захищений друк, щоб максимізувати довіру і потенційне зростання конверсій.

EV SSL-сертифікати забезпечують неперевершений захист вашої компанії.

OV сертифікати

Якщо ви шукаєте дешеве комплексне покриття безпеки, то сертифікат OV є логічною відповіддю. Після завершення процесу перевірки організації ви можете повідомити своїм клієнтам, що ваш сайт заслуговує на довіру, і ви підтримуєте протоколи безпеки.

DV сертифікати

Захистіть свій сайт швидко. DV сертифікати - це швидкий спосіб почати захист онлайн-передач або веб-додатків за допомогою базового шифрування SSL. Завдяки впорядкованому процесу валідації / аутентифікації домену для його видачі потрібно всього кілька хвилин, а потім постійне управління і продовження стають легкою справою. З цим продуктом ви отримуєте дешевий SSL-сертифікат, не жертвуючи безпекою і надійністю.