Доменні імена в українських доменних доменах ua, com.ua, km.ua зареєструвати в Хмельницькому 
Адграфикс. Украина

Пошук інформації одразу в усіх субдоменах зони UA
com.ua org.ua net.ua gov.ua biz.ua info.ua kiev.ua


Смарт-пошук домена. Будуть перевірені доменні зони: com.ua org.ua net.ua gov.ua kiev.ua ua .
Международные доменные зоны: 40 Национальные доменные зоны : 92 Украинские доменные зоны : 51

                   Кількість символів в домені min, max символів
Домен Впишіть бажаний варіант домена без зониСмарт-пошук домена в зоні ua, com.ua, kiev.ua, gov.ua, org.ua, net.ua


Скільки коштує зареєструвати домен

Вартість реєстрації доменного імені залежить від зони, в який він знаходиться. Нижче наведено ціни делегування найбільш популярних доменів на 1 рік.

Домени в зоні UA

Українські домени Вартість на рік Замовлення
.UA2400 грн
.COM.UA500 грн
.IN.UA500 грн
.ORG.UA450 грн
.NET.UA500 грн
.EDU.UAза домовленістю грн
.GOV.UAза домовленістю грн
.KYIV.UA500 грн
.УКР460 грн
.KM.UA450 грн
.KHMELNITSKIY.UA450 грн

Реєстрація українських доменів проводиться через реєстраторів і їх реселерів. Домен повинен складатися з 1-63 символів, при цьому дозволяється використовувати латинські літери, не залежно від регістру, а також дефіс. При цьому дефіс не може перебувати на початку або в кінці домену або повторюватися два рази поспіль в середині домену.

Можлива також реєстрація доменів на кирилиці (російськими або українськими літерами), так звані IDN (Internationalized Domain Names) домени

Щоб зареєструвати домен вам необхідно повідомити назву організації або прізвище приватної особи, а також контактні дані для зв'язку з вами: email, телефон. Крім цього ви можете вказати дані особи, яка буде відповідати за управління доменом (адміністратор домену) і особи (або організації), яка буде забезпечувати працездатність домену. Якщо ви знаєте дані хостингу, вкажіть при реєстрації NS сервера, які необхідно встановити для домену. Якщо на даний момент Ви не визначилися з хостингом, то за замовчуванням домену будуть присвоєні нейм-сервера adgrafics. Ви зможете змінити їх пізніше, написавши відповідну заявку з електронної адреси, вказаної при реєстрації.

Що означають записи в whois для українських доменів:
status: ok: - зверніть увагу на дату в поле expires, до цієї дати необхідно перевести домен на обслуговування до реєстратора, інакше домен буде вилучений і його зможе зареєструвати інша особа.
status: AutoRenewGracePeriod або status: clientHold означає, що делегування домена призупинено (сайт і пошта не працюють), необхідно терміново звернутися до реєстратора, доступна можливість перевести домен до реєстратора.
status: RedemptionPeriod - домен знаходиться на стадії очікування видалення, делегування домена призупинено і можливості перенести його до реєстратора стандартними способами немає, реєстратор може розглянути прохання про відновлення домену на спеціальніх умовах.
status: pendingDelete - домен знаходиться в процесі видалення, яке відбудеться за 5 днів від дати, зазначеної в поле modified. Повернути домен можна тільки через повторну реєстрацію, для повторної реєстрації треба в терміновому порядку звернутися до реєстратора.

Зареєструвати домен можна на термін від 1 до 10 років. Для доменів другого рівня .ua необхідно пам'ятати про термін дії відповідного товарного знака.

Щоб продовжити термін реєстрації домену необхідно звернутися до реєстратора, який обслуговує ваш домен. Якщо вас з якоїсь причини не влаштовує діючий реєстратор, ви можете перенести обслуговування до іншого реєстратора. Для цього вам треба попередити чинного реєстратора про ваші наміри. При перенесенні до іншого реєстратора проводиться продовження домена на 1 рік.

Щоб внести зміни в домен, напишіть заявку реєстратору із зазначенням вашого домену, необхідних змін і ваших контактних даних.

Якщо ви хочете передати свій домен другого рівня .ua в користування іншій особі або організації, вам необхідно надати комплект документів, які підтверджують права на використання відповідного товарного знака, що більш детально описано в Правилах домену UA. У доменах третього рівня зміна реєстранта відбувається на підставі письмової згоди регістраторів домену.

Для зміни реєстраційних даних контактних осіб домену (registrant, admin-c, tech-c) зверніться до реєстратора. Також по вашій заявки реєстратор може змінити режим доступу до цих даних (закрити або відкрити публікацію данних в сервісі whois).

Для інформації про власника домену в зоні ua використовується спеціальний запис в базі сервісу UANIC - ник-хендл (nic-handle), який містить контактну інформацію про певну особу чи організацію. База сервісу UANIC при поданні інформації про контактних осіб домену вказує їх nic-handle. Ви можете зареєструвати його самостійно або попросити про це свого реєстратора. Власник нік-хендла може самостійно внести зміни в свої контактні дані та порядок доступу до них.