Продовження терміну реєстрації доменного імені 
Адграфикс. Украина

Заявка на продовження домену

Лист

Написати повідомлення

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон
Напишіть ваше повідомлення

DigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.

Будь-який домен реєструється на рік або термін кратний року. Тому через певний час виникає питання щодо продовження терміну реєстрації (делегування) домену.

При наближенні терміну закінчення реєстрації домену, ми відправляємо вам нагадування, використовуючи контактну інформацію, зазначену вами при реєстрації.

Незалежно від дати оформлення продовження, термін продовження буде збільшений на 1 рік (або декілька років за вашим бажанням) від дати закінчення реєстрації домену.

Ви можете оформити заявку на сайті або написати нам з контактного email про ваш намір продовжити термін реєстрації вашого домену і вказати зручний для вас спосіб оплати. Вартість продовження реєстрації аналогічна терміну первинної реєстрації.

Продовжити домен, термін реєстрації якого закінчився, можна не пізніше ніж протягом 30 днів з дати закінчення (для різних доменних зон цей термін може відрізнятися). При цьому вартість продовження може відрізнятися від вартості реєстрації.

Якщо Ви не здійснили продовження реєстрації домену у встановлені терміни, то після закінчення періоду блокування реєстрації доменного імені анулюється. Після анулювання реєстрації доменне ім'я може бути зареєстровано будь-якою особою. Ми рекомендуємо оформляти продовження заздалегідь, щоб уникнути призупинення роботи сайту та проблем з відновленням домену після закінчення терміну його реєстрації.