Трансфер домена в реєстратору доменів Адграфікс 
Адграфикс. Украина

Трансфер (перенос) домена

Лист

Написати повідомлення

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон
Напишіть ваше повідомлення

DigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.

Ви не зобов'язані обслуговувати свій домен у одного реєстратора. За бажанням ви можете перевести домен до іншого реєстратора доменів.
Для перенесення домену до нас на обслуговування повідомте поточному реєстратору про своє бажання. За фактом завершення переведення домену він буде продовженний ще на рік від поточної дати, тобто необхідно буде провести його оплату на 1 рік.
Для українських доменів поточний реєстратор може зажадати ідентифікатори реєстратора, які ми повідомимо вам після вашого запиту. Для трансферу також необхідний секретний код.
Для перенесення домену від нас іншого реєстратора, вам необхідно виконати процедуру навпаки. Повідомити нас про своє бажання, повідомити секретний код домену та ідентифікатор реєстратора (для українських доменів).

При зміні реєстратора домену упевніться в його надійності, так як перенесення домену до безвідповідального особі або організації може загрожувати втратою домену або неякісним обслуговуванням.

Здійснити трансфер домену неможливо в разі, якщо:
-закінчився термін реєстрації доменного імені.
-пройшло менше 60 днів з моменту реєстрації / трансферу домену;
-при реєстрації в якості власника облікового запису українського домену Ви вказали некоректні ПІБ;
-Ви не маєте доступу до електронної пошти за вказаною в обліковому запису email В цьому випадку Вам спочатку необхідно відправити запит на зміну ПІБ реєстратору
Зверніть увагу, що для міжнародних доменів, згідно з новими правилами ICANN з 02.02.2017г, з метою захисту доменів і їх власників від шахраїв, після зміни даних адміністратора домену (First Name, Last Name, Phone Number, Email Address) архіваріус блокує (lock) можливість трансферу на 60 днів.

При трансфері міжнародних і деяких інших доменів вас попросять підтвердити перенос в електронній пошті. Для міжнародних доменів додатково треба буде підтвердити RAA (Registrar Accreditation Agreement).

При трансфері функціонування доменного імені не порушується.