Перевірити домен купити доменне ім'я com org net biz info aero ca travel taxi pro museum men 
Адграфикс. Украина

Зареєструвати доменні імена в Україні


Смарт-пошук домена. Будуть перевірені доменні зони: .
Международные доменные зоны: 40 Национальные доменные зоны : 92 Украинские доменные зоны : 51
Впишіть доменну зону яка вас цікавить та натисніть GO
                   Кількість символів в домені min, max символів
Домен Впишіть бажаний варіант домена без зониПошук домена com, org, net, biz, info, mobi, tel...

Пошук доменуІнформація про домен

напр. domen.com

Пошук в базі INTERNIC

Адграфікс є авторизованим партнером декількох реєстраторів доменних імен в міжнародних зонах *.com, *.org, *.net, *.biz, *.info, *mobi, *.name, *.eu, *.asia, *.tel, Реєстрація в зонах *.mil, *.gov, *.edu, *.aero, *.museum, *.coop, *.pro, *.corp, *.aero, *.cat, *.jobs, *.travel, *.ca виробляється в ручному режимі за певною процедурі в силу специфіки даних доменних зон.

Управління Вашим доменом здійснюється нашими менеджерами по email. Для внесення змін вам слід написати нам з контактної електронної адреси, яку ви вказали при реєстрації або заповнити відповідну форму на сайті.Домени міжнародні від NetworkSolutions

Міжнародні зониВартість на рікЗамовлення
.COM800 грн
.ORG800 грн
.NET900 грн
.BIZ1000 грн
.INFO1200 грн

Для визначення власників доменів, зареєстрованих в Мережі, використовується сервіс WHOIS. Це інформаційний сервіс, що містить інформацію про зареєстровані домени, компанії або людей, на ім'я яких ці домени зареєстровані. У деяких випадках це можуть бути системні адміністратори, які відповідальні за системи.

Навмисне спотворення інформації в картці домену може призвести до втрати домена.

На сьогодні існує велика кількість доменних зон, які діляться згідно територіальної приналежності (наприклад, .pl, .ca, .it), або за тематичним напрямком (наприклад .taxi, .edu). Всі вони мають власні правила і різну вартість. Якщо ви бажаєте зареєструвати або дізнатися інформацію по якісь доменній зоні, напишіть нам запит і ми повідомимо вам умови реєстрації конкретного домену, що цікавить вас.