Скільки коштує створити сайт в Хмельницькому 
Адграфикс. Украина

Скільки коштує створити сайт в Хмельницькому

Якщо запитати про це через пошукову систему, то можна побачити що ціни на виготовлення сайтів дуже коливаються в дуже широкому диапазоні від $100 до кількох тисяч доларів.
Замовники-новички, які ще не стикалися з цим питанням на практиці часто використовують показник низької вартості як головний чинник при виборі розробника сайта.

На ціну впливають такі фактори:

— вид вебресурса (лендінг-пейдж, корпоративний сайт, інтернет-магазин)
— функціонал (які саме можливості повинні бути у майбутнього сайту) -дизайн (використовуєтсья готовий шаблон або розробляється унікальний дизайн). Шаблонний дизайн, який було створено заздалегідь і його можуть використовувти багато замовників, здешевлює вартість сайту, але обмежує реалізацію за зовнішнім виглядом сайту, можливості функціоналу, зміст та розташування блоків.
— застосовувані модулі (деякі модулі є платними, їх вартість та робота з встановлення додається до вартості сайту),
— професійність розробника. Початкові фахівці (випускники, фрілансери) части практикують низькі ціни на створення сайтів з метою заманити якмога більше клієнтів та створити власне портфоліо. Кількість впливає на якість, тому часто створення сайту відбувається нашвидкоруч та ни низькому рівні.

Розглянемо окремо ці пункти:

Краса:
Поняття краси суб`єктивне, про це можна сперечатися та не дійти згоди. Скільки людей- стільки думок. Дивлячись на одне те саме одні люди будуть захоплюватися, а інші будуть кривитися. Тому якщо замовник хоче отримати дизайн сайту, який буде прийматися їм за критерієм краси, то він зобов'язаний чітко сформулювати веб-дизайнеру критерії оцінки краси - навести приклади та максимально пояснити своє бачення краси.

Якщо сайт створюється для бізнесу, то дуже важливо розуміти, що надлишкові дизайнерські "прикраси" будуть відволікати від основної мети. Потрібно знаходити рішення, яке не переважить функціональність сайту та буде відповідати рішенню поставлених задач. Адже можна створити дизайн, що естетично буде задовільняти клієнта, але з точки зору функціональності, зручності використання користувачем та виконання кінцевої мети, якою є отримання замовлення цей сайт буде внепродуманий. Очевидно, такий сайт не принесе власнику прибутку і ми почуємо "у мене був сайт, але він нічого мені не дає ".

Для визначення ціни опишіть детально, наскільки це можливо, ваші побажання і ми зробимо прорахунок ціни для створення вашого інтернет-ресурсу.
Відправити заявку
Передзвоніть мені
З чого почати: проналізіруйте сайти конкурентів, визначитеся і запишіть, що вам подобається і що ні.
Що підготувати: приклади будь-яких сайтів, які вам подобаються по дизайну, логотип (якщо є) у векторному форматі, технічне завдання на сайт * (розділи і функції, чи потрібна мобільна версія, фотогалерея, фільтр або сортування товарів, слайдер, відгуки, реєстрація), вкажіть додаткові побажання в зручній для вас формі, інформацію для базового наповнення в електронному вигляді (текст, зображення). Ви можете використовувати наш бріфдля складання технічного завдання на сайт або описати детально в зручній для вас формі (в електронному вигляді).

Ми здійснюємо створення сайтів недорого в усіх містах України: Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Деражня, Жмеринка, Дунаївці, Дубно, Житомир, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Дніпро , Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ковель, Лозова, Рівне, Кам'янське, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Горішні плавні, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Львів, Дрогобич, Тересва, Яремче Чоп, створення сайтів хмельницький, створення сайту в хмельницькому, розробка сайту, замовити сайт, інтернет-магазин, замовити створення сайту, створення сайту, на joomla, розробка сайту, сайтів joomla, opencart