Зробити мобільну версію сайту Хмельницький 
Адграфикс. Украина

Мобільна версія сайту

З настанням ери мобільних пристроїв дуже актуальним є коректне відображення вашого сайту на невеликих екранах гаджетів, зручна робота з меню, відсутність надмірної функціоналу і непотрібної інформації.

Мобільна версія сайту це, як правило, окремий проект, для якого розробляється спеціальний дизайн, проводиться оптимізація контенту і перерботка розташування кнопок для зручності використання сайту на невеликому екрані. У цій версії завдання дизайнера правильно передати зміст і основні ідеї компанії з використанням невеликого екрану і всього однієї колонки. Для чого потрібна мобільна версія сайту:
Для полегшення роботи з сайтів вашим відвідувачам, які використовують смартфони, а це - Ваші потенційні покупці. Відсутність горизонтальної прокрутки робить зручним перегляд сайту на вертикальному екрані, адже в результаті всі об'єкти відображаються правильно.
Крім цього, мобільна версія сайтів завантажується швидше, ніж веб-версія сайту, так як її роблять більш легкою, без великих картинок і непотрібних наворотів. Швидке завантаження сайту означає, що відвідувач не піде на інший сайт, і не буде нервувати, чекаючи поки потрібна інформація з'явиться на екрані.
Ще однією з причин необхідності наявності мобільної версії для сайту, є те, що пошукові системи (Google і інші) для смартфонів використовують мобільний пошук, відповідно мобільна версія сайту буде розташовуватися вище під час видачі на пошуковий запит.

Робити мобільну версію сайту для перегляду зі смартфонів і планшетів дуже рекомендується. Для цього можна використовувати адаптивну верстку або зробити окремий сайт на піддомені, наприклад m.vashdomen.com Який із способів вибрати - залежить від формату вашого сайту, для певних сервісів безсумнівно треба використовувати окремий піддомен, а в окремих випадках, наприклад для блогу чи інформаційного сайту, краще віддати перевагу адаптивному дизайну сайту. Деякі великі організації створюють окремо мобільний додаток. Вартість створення додатка, звичайно ж, набагато більше, ніж вартість мобільної версії сайту.

Коли відвідувач заходить на сайт проводиться перевірка мобільний у них браузер чи ні і, в залежності від цього, він перенаправляється на мобільну версію сайту або залишається в основний веб-версії.

Зазвичай для для мобільної версії сайту не потрібні спеціальні ефекти і навороти, все повинно бути просто і зрозуміло, при цьому не потрібно використовувати картинки з великою роздільною здатністю. Використовується мінімальний набір графіки, при цьому повинні повторюватися кольори, зміст і стиль основного сайту. Елементи на екрані повинні бути великого розміру і розташовані з урахуванням зручності користування. Меню зазвичай згортають в одну кнопку.

Якщо у вас вже є сайт, ви можете замовити окремо мобільну версію сайту в Адграфікс, для цього оформіть заявку або напишіть на email ваше техзавдання або простий опис того, що ви хочете бачити в результаті. Наш менеджер зв'яжеться з вами і уточнить всі деталі та вартість роботи.

Якщо ви ще не маєте власного сайту, а тільки цікавитеся як замовити сайт з мобільного версією в Хмельницькому або де зробити інтернет-магазин, з урахуванням адаптації під мобільні пристрої, Вам слід при складанні технічного завдання на сайту, вказати, що ви хочете щоб при розробці додатково була створена мобільна версія сайту.