Створення інтернет магазину Хмельницький 
Адграфикс. Украина

Розробка і створення інтернет магазинів

Будь-який підприємець рано чи пізно приходить до того, що пора створити інтернет-магазин для продажу своїх послуг і товарів онлайн. Про переваги даного способу продажу говорити зайве, тому що очевидно. що багато людей вважають за краще робити свої покупки не виходячи з дому чи офісу. Знайти товар онлайн, зробити кілька кліків мишкою або пальцем на екрані смартфона, оформити замовлення за декілька хвилин і отримати товар - ось алгоритм покупок сучасного покупця. Для підприємця - створення інтернет магазину означає відсутність великої плати за оренду магазина офлайн, можливість отримувати замовлення 24 години на добу 7 днів на тиждень, широке коло покупців по всьому світу і ще багато переваг.

Замовити інтернет-магазин в Хмельницькому недорого і нескладно. Головне, грамотно скласти технічне завдання на сайт, із зазначенням розділів / підрозділів і функціональними особливостями.

Характерними розділами при розробці інтернет-магазину прийнято вважати такі як каталог товарів, сторінка товару з описом, корзина покупок, сторінка офорленія замовлення і, в деяких випадках, оплата замовлення.

В результаті створення професійного інтернет-магазину ви отримаєте багатофункційний сайт, за допомогою якого ви зможете проводити продажу в інтернет в будь-яку точку України або навіть світу.

Адграфікс надає повний спектр послуг необхідних для запуску интернет-магазину: це реєстрація адреси для сайту (домен, доменне ім'я), розміщення на сервері (хостинг), а також для серйозних проектів ви можете замовити ssl-сертифікати для забезпечення захищеного каналу передачі даних. Це важлива складова для ресурсів, які планують передачу особистих даних і прийом платежів.

Ми надаємо необхідну допомогу при формуванні техзавдання, розміщенні вашого сайту на сервері, а також проводимо тренінг по панелі управління магазином. Після запуску сайту ми надаємо нашим хостинг-клієнтам консультаційну підтримку, виправляємо помилки, що виникли, проводимо щотижневе архівування інформації.