Замовити недорогий хостинг для сайту, веб-сторінки, лендінгем-пейдж на сервері в Україні Хмельницький 
Адграфикс. Украина

Хостинг на серверах в Україні

Тарифний план "Старт" рекомендується для домашньої сторінки, односторінкової інтернет візитки. Підходить для фізосіб.

Хостинг-план "Легкий" - для домашньої сторінки, Інтернет візитки, невеликого блогу.

Хостинг-план "Стандарт" - преміум-опція з категорії простий хостинг. Може використовуватися не тільки для побутових проектів, але і для комерційних. Оптимальне рішення для невеликого інформаціонного порталу, інтернет-магазину - початківця, онлайн каталогів та галерей. Підходить для сайтів держустанов. Дозволяє розмістити стандартний сайт для фірм та організацій.

Хостинг-план
параметри
Простой
Легкий
Стандартный
Ціна в місяць, грн200*250300
Ціна за квартал, грн600750900
Ціна за півроку, грн120015001800
Ціна за рік, грн240030003600
Дисковий простір, МБ80060006000
Трафік, МБ20005000необм
Site Admin support---
Підтримка дод. доменів--1
Парковані домени---
Поштові ящики123
Перенаправлення пошти+++
Веб-інтерфейс для роботи з поштою WebMail+++
ssl lets encrypt---
Dir AdminDir AdminDir AdminDir Admin
Резервне копіюванняBackUp-++
Ліміт оперативної пам'яті, МБ-64128
Php MyAdmin-++
Кіл-ть баз даних MySQL -15
Розмір бази даних MySQL, Мб-3501000
Ліміт процесора Mhz100012001600
FTP123
Моніторинг серверів +++
Технічна підтримка --+
Консультації по роботі з сайтом**+++
Юрособи / ФОП, звітність -++

*мінімальний термін 3 міс.
** за умови розробки сайту в веб-студії adgrafics

У віртуальному хостингу на одному сервері розташовуються безліч клієнтів, кожен з яких має окремий сайт або поштові скриньки, але ресурси, необхідні для обслуговування, одні на всіх: процесор, пам'ять, диски і т.д. І якщо обсяг оперативної пам'яті або дискового простору, що виділяються кожному користувачеві можна обмежити засобами операційної системи, то завантаження процесора обмежити зі збереженням працездатності окремих скриптів досить проблематично. Тому навантаження на процесор обмежується досить високим значенням для недопущення краху системи, а розрахункове навантаження на користувача обчислюється постфактум.

У разі, якщо навантаження, створюване Вашим акаунтом, буде викликати побоювання або буде критичним, Вам будуть вислані повідомлення на контактний емейл. Якщо вам було надіслано лист з попередженням, то Вам необхідно задуматися над оптимізацією Ваших скриптів і перевірити сайт на наявність вірусів. Якщо вірусів не виявлено, всі скрипти давним давно прооптимізовані і знизити навантаження на процесор не можлово, тоді Ваш проект просто не підходить для розміщення на використовуваному хостингу. Вам необхідно перейти на більш високу опцію хостинг плану.
P.S. Безпосередньо досить складно дізнатися який з ваших скриптів створює навантаження на процесор. Зрозуміло, що якщо система буде записувати історію викликів програм, змінні оточення і іншу метаінформацію, то сервери будуть займатися не обслуговуванням сайтів, а веденням статистики по своїй роботі.