Хостинг для бізнесу, для розміщення сайтів фірм і підприємств, державних установ, інтернет-магазинів, підприємців, ринку 
Адграфикс. Украина

Хостинг для бізнес-проектів, корпоративних сайтів та інтернет-представництв державних установ

Business- рекомендується для оптимального рішення по розміщенню великого інформаційного порталу, інтернет магазину, он-лайн каталогів і галерей. Підходить для сайтів комерційних організацій, комунальних та держустанов, навчальних закладів, приватного бізнесу.

Premium - вибір для серйозних бізнес структур, для комфортного розміщення великих об'ємів інформації, інтернет-магазинів, держустанов

Elit - цікавий для серйозних бізнес структур, для комфортного розміщення більших обсягів інформації, глобальних порталів, новинних та пошукових систем, великих інтернет-магазинів. Для державних установ і успішних організацій та для всіх кто розуміє що надійний хостинг важливий для безперебійної роботи сайта як хороший бензин для автомобіля.

Для всіх тарифних планів бізнес-хостингу надається документальний супровід. Оформлюємо договори, рахунки та акти, необхідні для бухгалтерії.

Хостинг план
параметри
Business
Premium
Elit
Ціна в місяць, грн350480600
Ціна за квартал, грн99014001750
Ціна за півроку, грн180028003500
Ціна за рік, грн360054006800
Дисковий простір МБ80001000025000
Трафік, МБнеобмнеобмнеобм
Site Admin support---
Підтримка дод. доменів234
Парковані домени+++
Поштові ящики80150300
Перенаправлення пошти+++
Веб інтерфейс для роботи з поштою WebMail+++
ssl підключення+++
Direct AdminDirect AdminDirect AdminDirect Admin
Резервне копіювання BackUp+++
Ліміт оперативної пам'яті, МБ192256256
Php MyAdmin+++
Кіл-ть баз данних MySQL 3510
Розмір бази даних MySQL, Мб150025003000
Ліміт процесора Mhz180022003000
FTP3510
Моніторинг серверів +++
Технічна підтримка+++
Консультації по роботі з сайтом**+++
Юрособи / ФОП, звітність +++

*мінімальний термін 3 міс.
** за умови розробки сайту в веб-студії adgrafics

За бажанням замовника можливе встановлення індивідуального тарифного плану з нестандартними параметрами. Вартість визначається за домовленістю.

Усі надані послуги можуть використовуватися тільки для цілей, що не суперечать чинному законодавству України і третіх країн. Користувач несе повну відповідальність за опубліковані матеріали. Вміст сайтів та інших ресурсів клієнтів може бути розкрито третім особам не інакше, як у встановленому Законом порядку. Адграфікс не несе відповідальності за дії або бездіяльність третіх осіб у випадку, якщо вони порушують цілісність мережі Інтернет або окремих її сегментів, що призводить до неможливості забезпечення зв'язку, доступу або доставки даних (наприклад, електронної пошти) між клієнтом і сторонніми учасниками мережі Інтернет. Відповідальність за безпеку використання програмного забезпечення третіми особами лежить на користувачеві.

Заборонено проведення будь-якого несанкціонованого (незапрошеного одержувачем) розсилання (спам) незалежно від кількості повідомлень, що розсилаються (включаючи приховані копії), авторства, використовуваних мереж / каналів, серверів, IP-адрес, технічних та / або програмних засобів (в тому числі в середовищах SMS, ICQ і т.п.), а також реклама подібних послуг.